मत बराबरी भएपछि गोला तानेर अधिकारी र गुरुङ बने एमाले जिल्ला सदस्य

नेकपा (एमाले) कास्कीको निर्वाचनमा चार जनाको मत बराबरी भएपछि गरिएको गोला प्रथाबाट विजेता छनोट गरिएको छ ।

एमाले कास्कीको दशौँ जिल्ला अधिवेशनमा नेतृत्व चयनका लागि भएको निर्वाचनमा भुगोल र समावेशी जनजाती महिला पदमा मत बराबरी भएपछि आज गोला प्रथाबाट सदस्य छनोट गरिएको हो । बिहिबार साँझ सम्पन्न मतगणनाको अन्तिम परिणाममा बराबरी भएपछि आज नवनिवार््चित सपथ ग्रहण अगाडी गोलप्रथाबाट विजयी घोषणा गरिएको हो ।

 

गोल तान्दा अन्नपूर्ण गाँउपालिका खुल्ला सदस्यमा शिवप्रसाद अधिकारी र सोमनाथ पौडेलको मत बराबर ३१६ भएको थियो । पहिलो गोला तानेका अधिकारी विजयी भए भने पौडेल जिल्ल कमिटि सदस्य हुनबाट बञ्चित भए । त्यस्तै समावेशी जनजाती महिला सदस्यमा तिलकुमारी थापा मगर र रामु गुरुंगको मत २४८ आएपछि गोला तान्न लगाइएको थियो । गोला तान्दा राम गुरुंग विजयी बन्नुभयो ।

एमाले जिल्ला कमिटिमा विजेताको नाम

अध्यक्ष पदका उम्मेदवार

क्र.सं. नाम थर प्राप्त मत निर्वाचन परिणाम
१ दामोदर वैरागी ४०७
२ मनबहादुर गुरुङ ४५६ विजयी

उपाध्यक्ष पदका उम्मेदवार
१ तेजनारायण अधिकारी ४२१ विजयी
२ प्रभा कोइराला ४१३

सचिव पदका उम्मेदवार
१ विष्णुबहादुर केसी ३६४
२ बैनबहादुर अधिकारी क्षेत्री ४७५ विजयी

उप–सचिव
१ इमानराज पौडेल ३५५
२ दर्शन लामा ५४० विजयी
३ नवराज ओझा ४४३ विजयी
४ मन्बुजा विश्वकर्मा २३७

भूगोल पोखरा महानगरपालिका ३३
वडा नं. पद उम्मेदवारीको नाम प्राप्त मत निर्वाचन परिणाम

भूगोल सदस्य दामोदर शर्मा रिमाल ३९१ विजयी
भूगोल सदस्य रुद्र च्वाइँ सुवेदी १६६
भूगोल सदस्य शंकर सैजु २१८
२ भूगोल सदस्य दीननाथ सुवेदी निर्विरोध विजयी
३ भूगोल सदस्य राजकुमारी भुजेल निर्विरोध विजयी
४ भूगोल सदस्य राजकुमारी पन्थी निर्विरोध विजयी
५ भूगोल सदस्य उज्वल खत्री ४१३ विजयी
भूगोल सदस्य गोविन्द पराजुली ३७३
६ भूगोल सदस्य कृष्णप्रसाद न्यौपाने निर्विरोध विजयी
७ भूगोल सदस्य चिरञ्जीवी पोखरेल निर्विरोध विजयी
८ भूगोल सदस्य ऋषिराम गौतम २४५
भूगोल सदस्य परशुराम बराल २७४ विजयी
भूगोल सदस्य भूपेन्द्र गिरी १०५
भूगोल सदस्य राजकुमार गिरी १६०
९ भूगोल सदस्य गोपी तुलाचन निर्विरोध विजयी
१० भूगोल सदस्य बालकृष्ण शर्मा ३६२ विजयी
भूगोल सदस्य रामबहादुर केसी ३१७
भूगोल सदस्य रिमबहादुर क्षेत्री ८०
११ भूगोल सदस्य बलबहादुर नेपाली निर्विरोध विजयी
१२ सदस्य ऋषिराम लामिछाने निर्विरोध विजयी
१३ सदस्य हरिबहादुर बराल निर्विरोध विजयी
१४ सदस्य बलबहादुर सेन्चुरी निर्विरोध विजयी
१५ सदस्य प्रकाश पौडेल निर्विरोध विजयी
१६ सदस्य दानबहादुर बानियाँ निर्विरोध विजयी
१७ सदस्य तीर्थराज अधिकारी ४१७ विजयी
सदस्य सुवास ढुंगाना ३७०
१८ सदस्य रणबहादुर थापा निर्विरोध विजयी
१९ सदस्य सुरेन्द्रमान सिंह भण्डारी निर्विरोध विजयी
२० सदस्य गंगाबहादुर केसी ३४६
सदस्य सिमबहादुर गुरुङ ४५४ विजयी
२१ सदस्य अर्जुन गिरी निर्विरोध विजयी
२२ सदस्य झलकप्रसाद बराल निर्विरोध विजयी
२३ सदस्य कृष्णप्रसाद भण्डारी ४४० विजयी
सदस्य लेखनाथ पराजुली ३३३
२४ सदस्य ओमप्रसाद सुवेदी निर्विरोध विजयी
२५ सदस्य केशवशरण पौडेल निर्विरोध विजयी
२६ सदस्य रमेश रानाभाट २३५ विजयी
सदस्य रामहरि ढुंगाना २२९
सदस्य विकास अधिकारी १६६
सदस्य विनोद ढुंगाना १४५
२७ सदस्य भगवान खाँड ठकुरी १५९
सदस्य भुवन घिमिरे २०२
सदस्य मोहन सुवेदी ३१२ विजयी
सदस्य राममणि पौडेल १०७
२८ सदस्य निर्मल दियाली ३२५
सदस्य बैनबहादुर गुरुङ ३६४ विजयी
सदस्य वीरेन्द्र भण्डारी ११८
२९ सदस्य चेतबहादुर गुरुङ (राजन) ३८५
सदस्य विष्णु पुन ३९९ विजयी
३० सदस्य श्रीराम पोखरेल २६३ विजयी
सदस्य बुद्धिनाथ बास्तोला १०६
सदस्य ई. सुनील तिमिल्सेना २५२
सदस्य सोमलाल कँडेल १५७
३१ सदस्य कमलबहादुर थापा क्षेत्री २५९ विजयी
सदस्य केदारनाथ शर्मा १४४
सदस्य परशुराम विश्वकर्मा ११३
सदस्य रुद्रनाथ अधिकारी ७५
सदस्य सावित्री भण्डारी १९१
३२ सदस्य महेश्वर पौडेल निर्विरोध विजयी
३३ सदस्य शिवप्रसाद आचार्य निर्विरोध विजयी

मादी गाउँपालिका ५ + १
वडा नं. पद उम्मेदवारीको नाम प्राप्त मत निर्वाचन परिणाम
१ महिला सदस्य विष्णुमाया पौडेल निर्विरोध विजयी
२ सदस्य खेमराज सापकोटा निर्विरोध विजयी
३ सदस्य पसबहादुर बाँस्तोला निर्विरोध विजयी
४ सदस्य उमरबहादुर गुरुङ (सन्तोष) निर्विरोध विजयी
५ सदस्य शिवबहादुर गुरुङ निर्विरोध विजयी
६ सदस्य नारायणराज अधिकारी निर्विरोध विजयी

रुपा गाउँपालिका ३+१
वडा नं. पद उम्मेदवारीको नाम प्राप्त मत निर्वाचन परिणाम
१ महिला सदस्य लालसुब्वा गुरुङ निर्विरोध विजयी
२ सदस्य पुष्पराज सुवेदी निर्विरोध विजयी
३ सदस्य दामोदर घिमिरे निर्विरोध विजयी
४ सदस्य राजन सुवेदी निर्विरोध विजयी

अन्नपूर्ण गा.पा. महिला सदस्य १
क्र.सं. पद उम्मेदवारीको नाम प्राप्त मत निर्वाचन परिणाम
१ महिला सदस्य कमला केसी ३७६ विजयी
२ महिला सदस्य बालिका सुवेदी ३६६

अन्नपूर्ण गा.पा. खुला सदस्य ५
क्र.सं. पद उम्मेदवारीको नाम प्राप्त मत निर्वाचन परिणाम
१ सदस्य कृतिनाथ देवकोटा ३४४ विजयी
२ सदस्य कृष्णबहादुर कुँवर २२६
३ सदस्य गौरीप्रसाद सुवेदी २१०
४ सदस्य चूडामणि अधिकारी ४२६ विजयी
५ सदस्य भरतमान गुरुङ ३९२ विजयी
६ सदस्य शिवप्रसाद अधिकारी ३१६ बराबर
७ सदस्य सुरेन्द्र गुरुङ ४८८ विजयी
८ सदस्य सोमनाथ पौडेल ३१६ बराबर
९ सदस्य हरिबहादुर केसी २७३
१० सदस्य हरिप्रसाद शर्मा २४६
११ सदस्य हिमबहादुर गुरुङ ३०१

माछापुच्छ्रे गापा महिला सदस्य १
क्र.सं. पद उम्मेदवारीको नाम प्राप्त मत निर्वाचन परिणाम
ज्ञ महिला सदस्य कमलाकुमारी सुवेदी पौडेल ३५६
द्द महिला सदस्य कृष्णकुमारी दवाडी ४०८ विजयी

माछापुच्छ्रे गापा खुला सदस्य ४
क्र.सं. पद उम्मेदवारीको नाम प्राप्त मत निर्वाचन परिणाम
१ सदस्य इन्द्रप्रसाद गौतम १९१
२ सदस्य नरबहादुर गुरुङ १८७
३ सदस्य पूर्णबहादुर गुरुङ २८४
४ सदस्य पूर्णबहादुर शाही २६०
५ सदस्य बालकृष्ण अधिकारी १८४
६ सदस्य महेश्वर दवाडी ३३७ विजयी
७ सदस्य महेश्वर पोखरेल (एमएस) २३२
८ सदस्य मोहनप्रसाद अधिकारी १३५
९ सदस्य यदुनाथ अधिकारी ३९० विजयी
१० सदस्य राजेन्द्रप्रसाद गौतम १०१
११ सदस्य आरएच शर्मा २९२ विजयी
१२ सदस्य विजयप्रसाद आचार्य ८४
१३ सदस्य विष्णुबहादुर केसी २९४ विजयी
१४ सदस्य विष्णुप्रसाद पौडेल १२६
१५ सदस्य समबहादुर गुरुङ २०७
१६ सदस्य सुनील गौतम २५६

बुद्धिजीवी २
क्र.सं पद उम्मेदवारीको नाम प्राप्त मत निर्वाचन परिणाम
१ सदस्य आरपी खनाल निर्विरोध विजयी
२ महिला सदस्य दुर्गा भण्डारी निर्विरोध विजयी

विद्यार्थी १
क्र.सं पद उम्मेदवारीको नाम प्राप्त मत निर्वाचन परिणाम
१ सदस्य आशीर्वाद सुवेदी निर्विरोध विजयी

अपांग महिला १
क्र.सं पद उम्मेदवारीको नाम प्राप्त मत निर्वाचन परिणाम
१ सदस्य शोभा पौडेल निर्विरोध विजयी

मजदुर भूगोल खुला सदस्य २
क्र.सं पद उम्मेदवारीको नाम प्राप्त मत निर्वाचन परिणाम
१ सदस्य नन्दलाल अधिकारी ४०७ विजयी
२ सदस्य बलराम पौडेल ३९६ विजयी
३ सदस्य लीलाबहादुर कार्की २४५
४ सदस्य विजय केसी ३९४

५ पम्फा पहारी महिला सदस्यमा निर्विरोध विजयी

खुल्ला सदस्य १२
क्र.सं पद उम्मेदवारीको नाम प्राप्त मत निर्वाचन परिणाम
१ सदस्य अर्जुन अधिकारी ३९४ विजयी
२ सदस्य अमृतकुमार श्रेष्ठ १२०
३ सदस्य एकराज गिरी ३५४ विजयी
४ सदस्य कर्णबहादुर गुरुङ ३७२ विजयी
५ सदस्य काशीराम पौडेल १०२
६ सदस्य कुमार कटुवाल ७४
७ सदस्य कुलबहादुर रानाभाट २२१ विजयी
८ सदस्य कृष्णप्रसाद आचार्य ११७
९ सदस्य खगराज आचार्य २११ विजयी
१० सदस्य खिमबहादुर शाही ९५
११ सदस्य खिमलाल अधिकारी १४४
१२ सदस्य गोपीराज पौडेल १६३
१३ सदस्य घनश्याम तिम्सिना १५१
१४ सदस्य चूडामणि बराल २१२ विजयी
१५ सदस्य जगत गिरी ११७
१६ सदस्य झपट रानाभाट ३९२ विजयी
१७ सदस्य टीकाराम त्रिपाठी ५३
१८ सदस्य डिल्लीराम सुवेदी १७०
१९ सदस्य तोरणबहादुर बानियाँ १८३
२० सदस्य दामु अधिकारी २७५ विजयी
२१ सदस्य धर्मदत्त पौडेल ६१
२२ सदस्य नन्दलाल अधिकारी ६७
२३ सदस्य नारायणप्रसाद बराल १२८
२४ सदस्य निर्मलराज रेग्मी २७
२५ सदस्य निरोज मैनाली १७
२६ सदस्य प्रकाश बराल ३०
२७ सदस्य प्रेमराज भण्डारी ५५
२८ सदस्य पुष्पा घले पहारी १३१
२९ सदस्य बद्री पौडेल ५७
३० सदस्य विजय शाही ४५
३१ सदस्य विवेक त्रिपाठी १९२ विजयी
३२ सदस्य विष्णुहरि तिमिल्सिना ५९
३३ सदस्य बुद्धिबहादुर बाग्दास ४३
३४ सदस्य विक्रम रायमाझी ३८
३५ सदस्य विष्णु भण्डारी १८१
३६ सदस्य भीमप्रसाद बास्तोला ७६
३७ सदस्य भीमप्रसाद सुवेदी १६४
३८ सदस्य भेषराज बराल २०८ विजयी
३९ सदस्य माओ थापा ३८
४० सदस्य मिलन सुवेदी १७२
४१ सदस्य यमनाथ पौडेल ५३
४२ सदस्य रघुनाथ भण्डारी १३०
४३ सदस्य रमेश भण्डारी ६०
४४ सदस्य रामजीप्रसाद लम्साल १४७
४५ सदस्य लक्ष्मण गौतम ३५
४६ सदस्य लक्ष्मीप्रसाद त्रिपाठी १३०
४७ सदस्य ई. लेखनाथ बराल १०३
४८ सदस्य शंकरनाथ पौडेल १६६
४९ सदस्य श्रीप्रसाद पन्थी १५
५० सदस्य समन्त रानाभाट १४८
५१ सदस्य सञ्जीव अधिकारी २२
५२ सदस्य सुवर्ण थापा मगर ३१
५३ सदस्य सूर्य गिरी ४९
५४ सदस्य सुवासबाबु अधिकारी १६८
५५ सदस्य सूर्यनाथ भण्डारी १६०
५६ सदस्य सोमनाथ बास्तोला ७७
५७ सदस्य सोवित पौडेल १२७
५८ सदस्य हरिप्रसाद लम्साल १९९ विजयी
५९ सदस्य हरिकृष्ण भट्टराई ५७
६० सदस्य हरिबोल गौतम १९४ विजयी

समावेशी दलित महिला सदस्य ५
क्र.सं पद उम्मेदवारीको नाम प्राप्त मत निर्वाचन परिणाम
१ सदस्य अस्मिता परियार ३२१ विजयी
२ सदस्य कोपिला दियाली २७८
३ सदस्य गीता विश्वकर्मा ४४४ विजयी
४ सदस्य तारा सेवा परियार ३८२ विजयी
५ सदस्य विष्णु नेपाली ४१६ विजयी
६ सदस्य शान्तिदेवी परियार १८७
७ सदस्य सीता विक ४५४ विजयी
८ सदस्य सुनमाया ठडराई २९३
९ सदस्य हीरादेवी सुनार ३१८

समावेशी जनजाति महिला सदस्य ६
क्र.सं पद उम्मेदवारीको नाम प्राप्त मत निर्वाचन परिणाम
१ सदस्य एस गुरुङ १६६
२ सदस्य कमला गुरुङ ४४३ विजयी
३ सदस्य कल्पना गुरुङ २३४
४ सदस्य जगनकुमारी गुरुङ २१७
५ सदस्य डा. छममाया पुन ३७६ विजयी
६ सदस्य तारामाया थापा २६३ विजयी
७ सदस्य तिलकुमारी थापा मगर २४८ बराबर
८ सदस्य प्रेम कुमारी साई १५१
९ सदस्य मधुमाला तामाङ २०८
१० सदस्य मेनुका श्रेष्ठ २८० विजयी
११ सदस्य रामु गुरुङ २४८ बराबर
१२ सदस्य विनकुमारी गुरुङ १६०
१३ सदस्य शान्तादेवी गुरुङ १३६
१४ सदस्य सगुन गुरुङ २९० विजयी
१५ सदस्य संगीता पुन १९०

समावेशी खस आर्य महिला सदस्य ६
क्र.सं पद उम्मेदवारीको नाम प्राप्त मत निर्वाचन परिणाम
१ सदस्य अमृता बास्तोला ३५७ विजयी
२ सदस्य गीता तिवारी गौतम ४३० विजयी
३ सदस्य चन्द्रकला अधिकारी ३५५ विजयी
४ सदस्य दिलु पौडेल २६५ विजयी
५ सदस्य निर्मला पौडेल २३४
६ सदस्य नेत्रमाया अधिकारी १३१
७ सदस्य पार्वती बास्तोला २४६ विजयी
८ सदस्य माया कुँवर २१९
९ सदस्य माया सुवेदी १६६
१० सदस्य मीनाकुमारी पराजुली १३७
११ सदस्य लक्ष्मी सिंह १२३
१२ सदस्य शशिकमला लामिछाने १३७
१३ सदस्य शान्तादेवी ढुंगाना १४४
१४ सदस्य शारदा बास्तोला १६०
१५ सदस्य संगीता सुवेदी २७७ विजयी
१६ सदस्य सरा बोगोटी १८२

समावेशी खुल्ला महिला सदस्य ११
क्र.सं पद उम्मेदवारीको नाम प्राप्त मत निर्वाचन परिणाम
१ सदस्य इन्दिरा आचार्य ३४८ विजयी
२ सदस्य कल्पना क्षेत्री २२९
३ सदस्य गीता भण्डारी २५७
४ सदस्य गीता ढकाल १४४
५ सदस्य जानुका अधिकारी ३२६ विजयी
६ सदस्य दुर्गा न्यौपाने २६२
७ सदस्य पवित्रा शर्मा ९३
८ सदस्य पार्वती ढुंगाना बास्तोला २५१
९ सदस्य प्रभा पन्त १५३
१० सदस्य विजया सुवेदी शर्मा ३५६ विजयी
११ सदस्य यशोदा केसी भट्टराई ११५
१२ सदस्य रमा कोइराला २५२
१३ सदस्य राममाया विश्वकर्मा २७९ विजयी
१४ सदस्य राधिका शाही योगी २९० विजयी
१५ सदस्य लक्ष्मी अधिकारी २११
१६ सदस्य विष्णुमाया सुवेदी १५०
१७ सदस्य शान्ति पाध्या २०९
१८ सदस्य शारदा कुमारी पराजुली २८८ विजयी
१९ सदस्य शुष्मा पौडेल ३७९ विजयी
२० सदस्य शोभा बराल पहारी ३५२ विजयी
२१ सदस्य सन्तु सुवेदी ३०७ विजयी
२२ सदस्य सविता दाहाल १२१
२३ सदस्य सम्झनादेवी अधिकारी १०१
२४ सदस्य सुशीला खनाल ११६
२५ सदस्य सुशीला आचार्य २६६ विजयी
२६ सदस्य सरस्वती भण्डारी २५०
२७ सदस्य हीराकुमारी गिरी २६५ विजयी

समावेशीतर्फ दलित खुला सदस्य ५
क्र.सं पद उम्मेदवारीको नाम प्राप्त मत निर्वाचन परिणाम
१ सदस्य आशवीर नेपाली १८३
२ सदस्य किसन परियार ३१९ विजयी
३ सदस्य किसान सुनार ३४० विजयी
४ सदस्य खड्कबहादुर परियार ९९
५ सदस्य गोविन्द विक १२८
६ सदस्य चन्द्र बहादुर विक ८६
७ सदस्य चित्रबहादुर मिजार ८६
८ सदस्य दीपक घिमिरे ३०५ विजयी
९ सदस्य दुर्गाबहादुर विश्वकर्मा १३९
१० सदस्य देवबहादुर विक ८६
११ सदस्य नवीनबहादुर नेपाली १०५
१२ सदस्य बमबहादुर विश्वकर्मा २२६ विजयी
१३ सदस्य बलराम विक १५६
१४ सदस्य भीमबहादुर विश्वकर्मा १४६
१५ सदस्य रेशमकुमार नेपाली २१६ विजयी
१६ सदस्य शोभियत परियार १०२
१७ सदस्य समरबहादुर परियार १०९
१८ सदस्य (एच) अर्जुन २१५
१९ सदस्य हरि सुनार ८८

समावेशीतर्फ जनजाति खुल्ला सदस्य ५
क्र.सं पद उम्मेदवारीको नाम प्राप्त मत निर्वाचन परिणाम
१ सदस्य कुमार गुरुङ २३२
२ सदस्य कुमार थिङ ११४
३ सदस्य गणेश पाख्रिन ३६६ विजयी
४ सदस्य तर्कबहादुर गुरुङ १६१
५ सदस्य दिलबहादुर गुरुङ १४१
६ सदस्य दुर्गाप्रसाद श्रेष्ठ १६१
७ सदस्य दोर्चे तामाङ १७६
८ सदस्य प्रकाश गुरुङ ३४० विजयी
९ सदस्य वीरबहादुर गुरुङ ७७
१० सदस्य रामबहादुर गुरुङ ९२
११ सदस्य रेशम जिसी २६६
१२ सदस्य लीलबहादुर घर्ती जिसी ३०३ विजयी
१३ सदस्य रोशनलाल गुरुङ १११
१४ सदस्य सुवर्ण श्रेष्ठ २७६ विजयी
१५ सदस्य यामबहादुर गुरुङ २७२ विजयी

समावेशीतर्फ अपांगता खुला सदस्य १
क्र.सं पद उम्मेदवारीको नाम प्राप्त मत निर्वाचन परिणाम
१ सदस्य गंगाबहादुर खड्का २३२
२ सदस्य झलक प्रसाद पोखरेल २३८ विजयी
३ सदस्य नारायण भण्डारी ११३
४ सदस्य रमेशबाबु बराल ८४

समावेशीतर्फ अल्पसंख्यक खुल्ला सदस्य २
क्र.सं पद उम्मेदवारीको नाम प्राप्त मत निर्वाचन परिणाम
१ सदस्य अब्दुल हमिद १६६
२ सदस्य ओमप्रसाद गौचन ३१० विजयी
३ सदस्य कमलबहादुर भुजेल २१०
४ सदस्य कमलकुमार भुजेल १४८
५ सदस्य प्रेम जलारी २६८ विजयी
६ सदस्य बिलबहादुर भुजेल २०९

सम्बन्धित खवर
टिप्पणिहरु
लोड हुदै...